Працевлаштування

Зустріч випускників кафедри інформаційно-вимірювальної техніки з представниками інституту електродинаміки НАН України 18.12.2015 в 18 корпусі НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського»

Заключна зустріч з випускниками кафедри ІВТ була проведена 18 грудня в 18 корпусі НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського». На зустрічі були присутні випускники спеціалісти та магістри. Під час зустрічі були також запрошені студенти молодших курсів, які з задоволенням вислухали особливості роботи по спеціальності після закінчення навчання в університеті.

Перед студентами з дуже цікавою промовою виступили кандидати технічних наук старші наукові співробітники інституту електродинаміки НАН України Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович. Зустріч пройшла в жвавій дискусії і тривала більше двох годин. Під час цієї зустрічі студенти отримали багато корисної інформації, як в плані працевлаштування, так і в плані особливостей кар’єрного росту, на тих чи інших підприємствах.

В зустрічі прийняли участь випускники кафедри ІВТ ФАКС: Кучерява О.В. (староста), Міняйло А.В., Трондіна Н.О., Заїка Ю.В., Бондаренко А.К., Вовкодав В.А., Гачок Н.А., Безверхий Є.Ю.

Робочі моменти зустрічі роботодавців зі студентами наведені на фотографіях нижче.

1

Представники інституту електродинаміки НАН України старші наукові співробітники кандидати технічних наук Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович зі студентами випускниками кафедри ІВТ.

2

3

4

Представники інституту електродинаміки НАН України старші наукові співробітники кандидати технічних наук Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович зі старостою групи  ВВ-41м випускницею кафедри ІВТ Кучерявою О.В.

5

6

Представники інституту електродинаміки НАН України старші наукові співробітники кандидати технічних наук Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович зі студентами випускниками кафедри ІВТ:  Трондіною Н. А., Вовкодав В. А., Гачок Н. А., Міняйло А. В., Бондаренко А. К.

7

Представники інституту електродинаміки НАН України старші наукові співробітники кандидати технічних наук Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович зі студентами випускниками кафедри ІВТ: Заїкою Ю. В., Трондіною Н. А., Вовкодав В. А., Гачок Н. А., Міняйло А. В., Бондаренко А. К.

8

9

10

Представники інституту електродинаміки НАН України старші наукові співробітники кандидати технічних наук Зайцев Євген Олександрович та Сидорчук Володимир Євгенович зі студентами випускниками кафедри ІВТ: Заїкою Ю. В., Кучерявою О. В., Гачок Н. А., Міняйло А. В., Бондаренко А. К., Трондіною Н. О.

11

12