Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю. Але цього року сертифікат з української мови та літератури обов’язковий для вступу. Ти можеш використати сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 13 серпня по 22 серпня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 25 до 27 серпня. Не впусти можливість!

+38 044  454-99-38
 e-mail: faks_ivt@i.ua
 Адреса: Приладобудівний факультет,

пр.Перемоги, 37, Київ,
03056, Україна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

152 МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв «КПІ ім. І. Сікорського» зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Розклад роботи Приймальної комісії

Сайт та адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.

Під час прийому документів відбіркових комісії факультетів можуть бути розміщені в інших корпусах (7, 15, 13, 18).

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk@kpi.ua