Вступ на 5 курс (магістратура)

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває від 1 до 2 років залежно від факультету та спеціальності.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи з 2 липня по 3 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи 3 2 липня по 3 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Телефон кафедри ІВТ:

+38 044  454-99-38

e-mail: faks_ivt@i.ua,
 Адреса: Приладобудівний факультет,

пр.Перемоги, 37, Київ,
03056, Україна

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Програма вступного екзамену з іноземної мови

Можливості професійно-кваліфікаційного становлення

Вступ до навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра здійснюється на підставі диплому про базову вищу освіту та результатів фахових іспитів.

Форма навчання – денна за державним замовленням, або на платній основі.

Строк навчання – 2 роки.

Студент, який закінчує навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра на кафедрі ІВТ НТУУ «КПІім. І.Сікорського» отримує повну вищу освіту в галузі знань

Автоматизація та приладобудування (шифр галузі – 15)

за спеціальністю Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (шифр спеціальності – 152)

та здобуття кваліфікації магістр за спеціалізацією Метрологія та вимірювальна техніка.

Диплом магістра надає права:
– Академічні права (подальше професійне навчання) – вступ і навчання в аспірантурі НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», або будь-якого іншого вищого навчального закладу чи академічного інституту.
– Професійні права – робота згідно з кваліфікацією.

Программа комплексного випробування для вступу на освітньо-професійну программу підготовки магістра/ спеціаліста спеціалізації  «Метрологія та вимірювальна техніка»

Программа додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну программу підготовки магістра / спеціаліста спеціалізації «Метрологія та вимірювальна техніка»

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв «КПІ ім. І. Сікорського» зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Розклад роботи Приймальної комісії

Сайт та адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки