Затока Світлана Анатоліївна

ЗатокаАвтор більше 50 публікацій, зокрема є співавтором чотирьох дистанційних курсів «Метрологія та вимірювання» (для студентів, які навчаються за напрямом підготовки 6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»), «Основи метрології та вимірювальної техніки» (для студентів, які навчаються за спеціальністю «Системи управління і автоматика»). «Методи та засоби вимірювань» (автори Г.К.Бурченков, С.А.Затока), «Випробування і сертифікація засобів вимірювальної техніки»; співавтор навчального посібника «Основи метрології та вимірювальної техніки» (в 2-х томах, автори: В.Д. Ціделко, Н.А. Яремчук, С.А. Затока, Г.К. Бурченков, В.А. Стасевич, В.В. Шведова),
Сфера наукових зацікавлень та досліджень – інформаційні технології в метрології та вимірювальній техніці; методологічні підходи в області здійснення метрологічного нагляду; інформаційні технології в освітній роботі (дистанційне навчання, моніторинг систем автоматизованого тестування, дослідження в сфері педагогічних вимірювань).
На кафедрі інформаційно-вимірювальної техніки викладає дисципліни освітнього рівня бакалавр: «Метрологія та вимірювання», «Методи та засоби вимірювань», «Випробування і сертифікація засобів вимірювальної техніки»; проводить підготовку студентів до захисту бакалаврських робіт і дипломних робіт спеціалістів; виконує обов’язки куратора груп четвертого курсу.